537
دکتر لاریجانی با حضور در منزل شهید سپهبد سلیمانی:
آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن سردار سلیمانی خطایی بزرگ مرتکب شدند
/UploadedData/283/Contents/BigPic/2020/1/637139043224433369.jpg

رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل بار دیگر در منزل شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا کرد.

 

 

دکتر علی لاریجانی امروز ظهر(یکشنبه 15 دی ماه) بار دیگر با حضور در منزل شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با خانواده این شهید دیدار کرد و شهادت ایشان را تبریک و تسلیت گفت.

دکتر لاریجانی در این دیدار با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی سرداری بسیار بزرگ در سپاه اسلام بود که شهادت وی ولوله ای در جهان افکنده است، گفت: فقدان ایشان ضایعه ای سنگین برای همه مسلمانان است و در عین حال، ریخته شدن خون پاک این سردار رشید به دست شقی ترین افراد روزگار، شور عجیبی در قلوب امت اسلام پدیده آورده است که تداوم حرکت عظیم مقاومت اسلام است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه آمریکایی ها در این قضیه خطایی بسیار بزرگ مرتکب شدند، یادآور شد: تشییع پیکر سردار شهید سپهبد سلیمانی در عراق و خوزستان نشان داد که از چه جایگاه والایی برخوردار بودند و جنایت آمریکا در به شهادت رساندن ایشان و همرزمانشان تا چه حد فاجعه بار است.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی مجموعه ای از صفات شجاعت، اخلاص، هوشمندی و پاکباختگی را با هم داشت و شهادت ایشان بسیار دردآور بود که  ان شاءالله در پیشگاه خداوند درجات بالایی در انتظار ایشان است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه حدود 38 سال با ایشان مأنوس بودم، خطاب به خانواده سردار شهید سپهبد سلیمانی خاطرنشان کرد: اکنون شما در اجر ایشان شریک هستید و خداوند عزت شما را که بسیار است از این افزون تر خواهد کرد.

دکتر لاریجانی با یادآوری خاطره ای از سردار شهید سپهبد سلیمانی افزود: ایشان در هنگام شهادت شهید احمد کاظمی بسیار متأثر و آزرده خاطر بود و امروز که به یار شهید خود پیوسته است همه ملت از شهادت او متأثر و بی قرار شده اند.

وی تعلق خاطر آحاد ملت به سردار شهید سپهبد سلیمانی را نشانه عظمت این شخصیت مجاهد و عزت آفرین توصیف کرد و ادامه داد: شما می بینید که در مدتی که از شهادت ایشان می گذرد چگونه همه اقشار، صنوف و گروه های گوناگون با گرایش های مختلف از عظمت ایشان و حق بزرگی که بر گردن کشور دارند، سخن می گویند و چه متون و عبارات شورانگیزی در وصف ایشان و خدماتشان به کار برده اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این دیدار نسبت به ادامه راه و کار سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار امیدواری کرد و با اشاره به دستنوشته های سردار شهید سپهبد سلیمانی، حفظ و اشاعه فضائل این شهید را ضروری عنوان کرد.

به گزارش خانه ملت، رئیس دستگاه قانون گذاری کشور روز جمعه نیز ساعاتی پس از ترور شهید سپهبد سلیمانی، در منزل او حضور یافته بود./

پایان پیام