5.0 (1)
[1397/02/30]

از دیدگاه دیگران  

 

 

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): « جناب آقای دکتر لاریجانی را که از چهره های برجسته علمی و فرهنگی کشور برخوردار از سوابق افتخار آمیز انقلابی و مسئولیت های دولتی و شناخته به تعهد و تقوا و تجربه فرهنگی و هنری می باشند به ریاست سازمان صدا و سیما به همراه با عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی برای مدت 5 سال منصوب می کنم ».

http://larijani.ir/uploads/ckeditor/364553aa.jpg

 

 

http://larijani.ir/uploads/ckeditor/374fdeaf.jpg


مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  : «این رسانه ملی در دوره ده ساله مسئولیت جناب آقای لاریجانی به ارتقاء و پیشرفت چشمگیری نائل گشت و نقش آفرین عرصه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شد مدیریت هوشمند و پرتلاش توانس ت در این سازمان بزرگ تحول بیافریند و آ ن را برای رسیدن به نقطه مطلوب آماده سازد وظیفه خود می دانم از جناب آقای لاریجانی و همکارانی که ایشان را در این کار بزرگ یاری داده اند صمیمانه تشکر کنم».


http://larijani.ir/uploads/ckeditor/38c97fe3.jpg


مقام معظم رهبری(مدظله العالی) : «ایشان (دکتر لاریجانی) حقاً شایستگی های بسیار زیادی هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ کار دارند بسیار خوش فکرند و دارای سرعت و درک انتقال در مسائل هستند. ذهن تازه به تازه و فعال و با نشاطی دارند و از لحاظ تدین و تقوا و تعهد هم جزو برادران بسیار خوب ما محسوب می شو ند ایشان حقاً و انصافاً برادر فاضل و مومن و متعهد به انقلاب و پرکار و پرتلاش هستند».


http://larijani.ir/uploads/ckeditor/391d1f62.jpg

 

مقام معظم رهبری(مدظله العالی) :« از زحمات رئیس و نمایندگان مجلس و نقش آفرینی بسیار خوب مجلس هشتم در مسائل مهم بین المللی و داخلی قدردانی می کنم».http://larijani.ir/uploads/ckeditor/40192b4f.jpg

 

حضرت آیت الله العظمی سیستانی (مدظله العالی): « من احساس کردم ایشان (دکتر لاریجانی) شرایط عراق و منطقه را به خوبی درک می کند و به تمام جهات توجه دارند . دیدگاههای خود را نیز به روشنی بیان می کند».


http://larijani.ir/uploads/ckeditor/413dfc3c.jpg

 

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی (مدظله العالی): « برای مردم قم مهم است که رئیس مجلس از قم و از خودشان است».

 


http://larijani.ir/uploads/ckeditor/4283ace1.jpg

 

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مدظله العالی) :« آقای لاریجانی تجربیات بسیاری در مسایل سیاسی و امور داخلی و خارجی دارد و از یک بیت معروف مرجعیت است . یک نماینده قوی مانند ایشان(دکتر لاریجانی ) می تواند نقش مهمی در تحول قم به عنوان ام القری جهان اسلام داشته باشد».

 

http://larijani.ir/uploads/ckeditor/438c1e8d.jpg

حضرت آیت الله العظمی مظاهری (مد ظله العالی) : تدبیر و نحوه مدیریت آقای لاریجانی شایسته تقدیر است .شما با تدبیر وتسلط بر اعصاب و بدون اینکه به کسی جسارت و تعرض شود ، جلسات مجلس را به خوبی اداره می کنید و در چند سال گذشته به خوبی نشان دادید که بحمد الله شایستگی و لیاقت ریاست مجلس را دارید .

http://larijani.ir/uploads/ckeditor/48ecfbd4.jpg

 

 

Parameter:2921&8145&128714 -LayoutId:0 LayoutName
یادداشت گذاری
لینک های موضوعی