0.0 (0)
صبح امروز شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ انجام شد:
[1397/07/14]

دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با دکتر لاریجانی  

صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین آقای حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دکتر علی لاریجانی دیدار کرد.

صبح امروز شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ حجت الاسلام والمسلمین آقای حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دکتر علی لاریجانی دیدار کرد.

 

 

در این دیدار آقای حاجی صادقی گزارشی از برنامه های جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای ارتقاء سطح آگاهی دینی پاسداران و بسیجیان ارائه نمودند و با اشاره به سوابق پاسداران در علاقمندی به مباحث ایدئولوژیک از ابتدای انقلاب اسلامی، کوشش فعلی را در راستای افزایش بصیرت دینی آنها و افزایش فضای معنوی در سپاه و دوری گزینی از وارد شدن به دسته بندی ها و جناح بندی های سیاسی عنوان کرد.

وی افزود: وظیفه سپاه حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در برابر برنامه های دشمنان انقلاب است.

رئیس مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه والای سپاه، حفظ این نهاد را از اولویت های همه دوستان و یاران انقلاب اسلامی دانست و مراقبت از عظمت سپاه را در گرو رفتار سنجیده در همه امور و اطاعت کامل از تدابیر فرمانده معظم کل قوا و وارد نشدن به امور خرد و بخصوص به گروه ها و جناح های سیاسی درون نظام که موجب خدشه وارد شدن به موقعیت برجسته و ممتاز سپاه خواهد شد، برشمرد.

ایشان بهره گیری از آثار شهید مطهری و سایر بزرگان حوزه اندیشه اسلامی را برای افزایش بنیه دینی و اخلاقی پاسداران، امری مطلوب دانست.

پایان پیام/ 

Parameter:137606!model&6453 -LayoutId:6453 LayoutNameالگوی متنی گالری
یادداشت گذاری
لینک های موضوعی