0.0 (0)
دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران:
[1398/11/22]

حضور ملت در راهپیمایی ۲۲بهمن باعث قدرت گرفتن حرکت انقلاب شد / انتخابات پرشوری خواهیم داشت  

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل آمریکا با حرف و منطق حل نمی شود و باید به آنها قدرت نشان داد، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین قدرتی بود که به آمریکا نشان داده شد و آنها باید بدانند که می‌بایست از خواسته های ملت ایران تمکین کنند.

 

 

 دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ( سه شنبه،22 بهمن ماه) با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تهران در جمع خبرنگاران گفت: حضور مردم در راهپیمایی بسیار با شکوه بود و این حضور باعث قدرت بیشتر برای حرکت انقلاب می شود، مخصوصا به آمریکا روشن می گوید مردم به دنبال این هستند که منافع خود را حفظ کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما گرفتار یک دشمن بد خیم هستیم که با حرف و منطق مشکل آن حل نمی شود و باید حتما قدرت به آن نشان داد لذا حضور در راهپیمایی بهترین قدرتی است که می توان به آمریکا نشان داد و آنها نیز بدانند باید نسبت به خواسته‌های ملت ایران تمکین کنند.

وی افزود: باید دست همه ملت ایران را بوسید چرا که با غیرت در راهپیمایی حضور یافتند و سرمایه بزرگی برای کشور ایجاد شد.

دکتر لاریجانی در ادامه یک وجه از جمهوریت را حضور مردم در انتخابات دانست و افزود: از آنجایی که هر 2 سال یکبار در کشورمان  انتخابات داریم، نشان می دهد اهداف امام(ره) در انقلاب که همان آرمان های جمهوری اسلامی است، ادامه دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان  کرد: حضور مردم در انتخابات تکرار خواهد شد و امیدواریم انتخابات پرشوری برگزار شود./

پایان پیام

Parameter:138297!model&6453 -LayoutId:6453 LayoutNameالگوی متنی گالری
یادداشت گذاری
لینک های موضوعی