0.0 (0)
دکترلاریجانی در دیدار مدیرعامل راه آهن عنوان کرد
[1398/08/22]

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی  

رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و کلان برای تامین مالی از طریق اتحادیه شرکت های داخلی و فاینانس تاکید کرد.

 صبح امروز (چهارشنبه، 22 آبان ماه) سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاونان وی با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.

دکترلاریجانی در این نشست با اشاره به حجم بالای نقدینگی در کشور، گفت: پروژه های ملی و استانی راه آهن باید شفاف و روشن باشد تا مردم برای سرمایه گذاری در این پروژه ها انگیزه پیدا کنند.

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن تاکید کرد و افزود: طرح های راه آهن جمهوری اسلامی ایران باید در دو سطح خرد و کلان تقسیم بندی شود که در پروژه های خرد از منابع داخلی  و در پروژه های کلان از تشکیل اتحادیه بین چند شرکت داخلی و یا فاینانس استفاده شود.

رسولی در این دیدار گزارشی از عملکرد راه آهن جمهوری اسلامی ایران ارائه و  با بیان این که ورودی واگن به ناوگان حمل و نقل ریلی در سال جاری نسبت به سال گذشته 93 درصد افزایش یافته است، گفت: حدود 60 درصد قطعات لوکوموتیوها در داخل کشور ساخته می شوند./

پایان پیام

Parameter:138178!model&6453 -LayoutId:6453 LayoutNameالگوی متنی گالری
یادداشت گذاری
لینک های موضوعی