0.0 (0)
دقایقی پیش صورت گرفت:
[1396/12/17]

دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دکتر لاریجانی  

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، مدیرکل دامپزشکی استان و اعضای اتحادیه مرغداران با دکتر لاریجانی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، مدیرکل دامپزشکی استان و اعضای اتحادیه مرغداران استان قم امروز (پنجشنبه، 17 اسفندماه) با دکتر علی لاریجانی دیدار کردند و رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان مطالبات اعضای اتحادیه مرغداران استان قم قرار گرفت.

در این دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم و مدیرکل دامپزشکی استان گزارش عملکردی را ارائه کردند و به تشریح مسائل حوزه های کاری خود پرداختند.

دکتر لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در جریان مطالبات اعضای اتحادیه مرغداران استان قرار گرفت و از مسئولان خواستار پیگیری این موضوعات شد.

لازم به ذکر است پیش از این دیدار دکتر لاریجانی با اعضای شورای اسلامی روستای فردو دیدار و گفت وگو کرد و اعضای شورای این روستا مطالبات خود را مطرح کردند.

براساس این گزارش دکتر لاریجانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اتحادیه نانوایان استان قم نیز دیدار و گفت وگو کرد و اعضای این اتحادیه مسائل و موضوعات خود را به استماع رئیس مجلس شورای اسلامی رساندند./

پایان پیام

Parameter:129444!model&6449 -LayoutId:6449 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار
یادداشت گذاری
لینک های موضوعی